BeSafe – skandināvu drošības stāsts

par stabilu un pārliecinošu pozīciju drošāko autokrēsliņu tirgū.

HTS BeSafe AS ir viens no vadošajiem uzņēmumiem, kas izstrādā un ražo augstas kvalitātes autokrēsliņus un autokrēsliņu aksesuārus visu vecumu bērniem.

BeSafe komanda vienmēr strādā vairāk par obligāti noteiktajām drošības prasībām, nepārtraukti ievieš iepriekš nebijušus jauninājumus, lai padarītu produktu vēl drošāku, vēl ērtāku bērnam un vieglāk lietojamu vecākiem. BeSafe produktu izstrādē koncentrējas uz drošību, kā rezultātā nepārtraukti tirgū tiek piedāvāti jauni produkti ar inovatīvām funkcijām paaugstinātas drošības nodrošināšanai. BeSafe vienmēr tiecas uzņemties vadību ar augstas kvalitātes produktiem, kas atbilst stingrām drošības prasībām, tāpēc uzņēmums plaši sadarbojas ar pētniecības institūtiem, ar organizācijām, kas visā pasaulē popularizē ceļu satiksmes drošību un ar medicīnas iestādēm. 

Uzņēmumam HTS BeSafe AS ir starptautiska reputācija inovāciju jomā bērnu autokrēsliņu segmentā. 

BeSafe pārsniedz obligātos noteikumus, izaicina drošības standartus un izveido jaunas prasības nozarē. 
Besafe vīzija ir – neviens smagi ievainots bērns ceļu satiksmes negadījumā.

Ceļš kopā ar bērnu ir ļoti nozīmīga sastāvdaļa mūsdienu ģimenes ikdienas ritmā – neatkarīgi no tā, vai tas ir ceļojums automašīnā, vai ikrīta maršruts uz bērnu dārzu un skolu. BeSafe ģimenes un BeSafe komandas mērķis ir nodrošināt, lai Jūs un Jūsu bērni ceļā dodas droši, gatavi jebkam, kas nāk pretī šajā braucienā. 

BeSafe ir attīstījuši autokrēsliņu ražošanu jau vairāk kā 50 gadus. 1963. gadā BeSafe izveidoja norvēģu ģimenes pārstāvis. Šodien tas joprojām ir dibinātāja ģimenes uzņēmums. BeSafe noteica jaunus standartus autokrēsliņu ražošanā, kad 1989. gadā tika saražots pirmais atpakaļskata autokrēsliņš. Ļoti daudz kas ir mainījies laika gaitā, bet galvenais vienmēr ir viens un tas pats – Jūsu bērna drošība.